Mis on piksel? Mis on 2D- ja 3D-tarkvaraga töötamise loogika? Kuidas valida erinevaid digitaalseid tehnilisi vahendeid joonistuste või digimaalide tegemiseks?
Tule ja õpi eesootaval sügisel, kuidas luua silmapaistev bränd või hoopiski illustratsioone, animeerimist ning üldiseid põhitõdesid digitaalse loomingu vormistamisest professionaalsel tasemel!
Digitaalse illustratsiooni intensiivkursus
9. september kuni 2. oktoober esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 18–21
Kursusel saadakse ülevaade tänapäeval laialt levinud digitaalsetest joonistusvahenditest. Tutvustatakse üldlevinud põhimõtteid loo jutustamisest piltide abil: kuidas edastada lugu, tegelasi, emotsiooni ja infot. Juhendaja Joonas Sildre on koomiksikunstnik, illustraator ja graafiline disainer, kes on illustreerinud üle 30 lasteraamatu, joonistanud lastekoomikseid ja graafilised romaanid Arvo Pärdist ja Konrad Mägist.
UI/UX algajatele
10. september kuni 5. november teisipäeviti kell 18–19.30
UI/UX-disainer on aastal üks kõige nõutavamaid elukutseid IT- ja disainivaldkonnas. Kursus on mõeldud huvilistele, kes soovivad õppida nüüdisaegseid disainitehnoloogiaid, et luua digitaalseid tooteid ja teenuseid, mis vastavad kasutaja vajadustele. Iga kohtumine koosneb UI/UXi teooriast, Figma praktikast, aruteludest ja kursuseprojektide ülevaatusest. Kursus lõpeb arvestusega, mille sisuks on õppetöö käigus arendatud iprojektide esitlus ja tagasiside.
Animeerimine Adobe After Effectsiga
16. september kuni 9. detsember esmaspäeviti kell 18–21
Kursusel keskendutakse staatiliste piltide elluäratamisele animatsiooniga. Pildiks võib olla osaleja enda illustratsioon, selgitav joonis, ettevõtte logo või foto. Osalema on oodatud kõik, kel on huvi liikuva graafika ja animatsiooni vastu, aga ennekõike disainerid, fotograafid, koolitusmaterjalide koostajad, videomonteerijad ja illustraatorid, kes tahavad teha algust animeerimisega Adobe After Effectsis.
Loomingulise brändi arendamise põhialused
16. september kuni 11. november 2024 esmaspäeviti kell 18–21
Kursuse eesmärk on anda kunstnikele, disaineritele ja entusiastlikele loomeinimestele teadmised ja oskused, mis on vajalikud tugeva brändi loomiseks. Kursuse kavas on veenva brändinarratiivi ja veebipoe loomine, brändi visuaalid ehk tootepildid, turundusstrateegia väljatöötamine ja lojaalse kliendibaasi kasvatamine. Õppetöö käigus koostab iga osaleja brändi arendamise plaani, mis sisaldab digiturunduse ja kliendibaasi loomise strateegiaid.
3D-visualiseerimine
17. september kuni 19. november 2024 teisipäeviti kell 18–21
Kursus, mis annab põhjalikud teadmised 3D-mudelite visualiseerimiseks, atraktiivsete renderpiltide loomiseks ning olemasolevate oskuste edasiarendamiseks. Osalejad saavad teadmised professionaalsel tasemel visualiseeringute tegemiseks ja omandavad erinevad tehnikad olemasolevate teadmiste ja oskuste edasiarendamiseks. Õppeprotsess koosneb teoreetilisest ja praktilisest poolest. Rakendatakse erinevaid tehnikaid ja teooriaid, mis annavad aluse professionaalse visualiseeringu loomiseks.
Digitaalse loovtöö põhitõed
25. september kuni 27. november 2024 kolmapäeviti kell 18–19.30
Kursus on mõeldud andma põhjaliku baasarusaama sellest, kuidas arvutiga korrektselt pilti ja videot töödelda ning milliseid põhimõtteid peab rakendama digitaalseid töövahendeid kasutades. Teooria kõrval omandame praktilisi oskusi, mis aitavad digitaalseid kavandeid koostada ja tehtud pilte korrektselt ja lihtsalt töödelda. Juhendaja Eliis Kuusk on omandanud bakalaureusekraadi London College of Communicationis spetsialiseerudes järelproduktsioonile ja magistrikraadi Royal College of Artis.
Kohtumiseni Eesti Kunstiakadeemias!