Visioonisprint 2025

Algus k.p.:
27.05.2025

Lõpp k.p.:
29.05.2025

Tippjuhtide koolitusprogramm
27.–29. mai 2025

Kuna tänapäeva ettevõtetel ja organisatsioonidel on palju kompleksseid küsimusi ja probleeme, millele ei ole lihtsaid vastuseid ning lahendusi, toimub taas EKA ja EBSi koostöös Visioonisprint. Kursusel kasutatakse valdkonnas selguse saamiseks probleemide visualiseerimist. Loovate tehnikate abil genereeritakse uusi ideid ja luuakse eeldused lahenduste leidmiseks. Kursusel luuakse reaalselt probleemi lahendav prototüüp, millega saab ettevõttes elik organisatsioonis innovatsiooniprotsessi edukalt läbi viia.

Kogu info kursuse kohta siin.

Kursuse eesmärk on on anda oskusi komplekssete probleemide lahendamiseks ja innovatsiooniprotsesside läbiviimiseks, kasutades erinevaid disainimõtlemise ja koostöö meetodeid. Osalejad õpivad, kuidas tuvastada ja analüüsida olulisi suundumusi ja väljakutseid ning luua loomulikke ja radikaalseid lahendusi.

Kursust viivad läbi EBSi innovatsiooni ja strateegia ​nõustaja Marko Rillo, EKA disainiteaduskonna dekaan Ruth-Helene Melioranski ning EKA interaktsioonidisaini magistrikava juht Tanel Kärp.

Marko Rillo (PhD, MA) on EBSis MBA õppekava juht ning viinud EBSis läbi innovatsiooni juhtimise, strateegilise juhtimise, muudatuste juhtimise ja VUCA innovatsioonipraktikate kursuseid.

Ruth-Helene Melioranski on Eesti disainer ja disainiteadur, Eesti Kunstiakadeemia disainiteaduskonna dekaan. Alates 2022. aastast on ta Põhja- ja Baltimaade disaini-, meedia- ja kunstikõrgkoolide koostöövõrgustiku juht. Disaini- ja arhitektuuribüroo MELIORAD partner. Pikaajaline EBSi programmide disainijuhtimise lektor.

Tanel Kärp on disainer, konsultant, iduettevõtja ja Eesti Kunstiakadeemia interaktsioonidisaini magistrikava juht. Omades 20-aastast kogemust disainivaldkonnas, on ta oma karjääris keskendunud sotsiaalsetele teemadele alates jätkusuutlikkusest ja tervisest kuni kodanikuaktivismini.
Oma töös ühendab ta kriitilise mõtteviisi ja erialased metodoloogiad loominguliste ja juhtimisoskustega, et luua nii inim- kui planeedisõbralikke tooteid, teenuseid ja süsteeme. Tema huviks on hetkel disainimeetodite ja nügimiste rakendamine süsteemsete muutuse saavutamiseks keerulistes keskkondades.

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud

Disaini­­teaduskond Koolitused töötajale